قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در محکومیت معامله استعماری قرن

بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در محکومیت معامله استعماری قرن

مجمع جهانی امت اسلامی طی بیانیه طرح معامله قرن را محکوم کرد.

متن بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در محکومیت معامله قرن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دستان استعمار از آستین وابستگان منطقه ای آن بیرون آمد و در اقدامی ننگین، همه مدعیان را رسوا کرد.

هرچند که به گفته امام روح الله (ره)، «قدس شریف پاره تن اسلام است» و آرمان و هویت آن فراتر از مسائل قومیتی است، اما برخی کشورهای عربی که روزگاری داعیه دار حمایت از ارزش های قومیتی و عربی بودند، با حمایت خود از معامله ننگین قرن، نه تنها ارزش های اسلامی، بلکه ارزش های قومیتی و آنچه خود مقدس می پنداشتند را نیز، زیر پا نهادند.

ایالات متحده آمریکا و ولد نامشروع انگلیس در منطقه، یعنی غده سرطانی رژیم صهیونیستی به همراه ایادی منطقه ای خود که تنها نامی از اسلام را یدک می کشند، در حال تنظیم معاهده ای ننگین تر از معاهده بالفور هستند؛ چرا که معاهده بالفور در عین بی خبری کشورهای اسلامی و با حیله انگلیس خبیث و مکر سران یهود تنظیم و تحمیل شد. اما معاهده موسوم به قرن، در حالی تنظیم می شود که کشورهای به اصطلاح اسلامی حاضر در آن، هیچ عذری برای بی اطلاعی و عدم علم به نقشه شوم استعمار ندارند.

مجمع جهانی امت اسلامی ضمن محکومیت اقدامات خبیثانه استعمار و سرسپردگان آن در منطقه، و دعا برای آزادی قدس شریف، از خداوند متعال خواستار روسیاهی خائنان در حق اسلام، مسلمین و به ویژه قدس است.

مشاهده در سایر خبرگزاری ها:

پایگاه خبری تحلیلی تلکسیران

خبرگزاری رسا

خبروان

درباره ی مجمع جهانی امت اسلامی

مطلب پیشنهادی

دیپلمات های ربوده شده

بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در سالگرد ربوده شدن دیپلمات های ایرانی

در سالگرد ربوده شدن دیپلمات های ایرانی به دست مزدوران رژیم صهیونیستی در لبنان، مجمع جهانی امت اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.