قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در سالگرد ربوده شدن دیپلمات های ایرانی

بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در سالگرد ربوده شدن دیپلمات های ایرانی

در سالروز این واقعه تلخ، مجمع جهانی امت اسلامی بیانیه ای صادر کرده است که در ذیل نقل می شود:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

واقعه ربوده شدن دیپلمات های ایرانی در روز چهاردهم تیرماه 1361 از سوی فالانژهای لبنانی و تحویل آنان به رژیم اشغالگر قدس، صرف نظر از آن که یکی از تلخ ترین اقدامات دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران است، سندی محکم در مظلومیت جبهه مقاومت و تلاش های آن در مبارزه با اشغالگری به شمار می رود.

در این روز عده ای خائن و منافق با نقاب میهن پرستی و دوستی با لبنان، دوستان واقعی لبنان و مقاومت یعنی سردار رشید اسلام حاج احمد متوسلیان (وابسته نظامی سفارت ایران در لبنان)، سید محسن موسوی (کاردار سفارت ایران در لبنان)، تقی رستگار مقدم (کارمند سفارت) و کاظم اخوان (عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی) را به گروگان گرفته و به دشمنان درجه یک مردم لبنان و جبهه مقاومت تحویل می دهند.

آن گونه که رهبر مقاومت، امام خامنه ای در سالگرد ربوده شدن این نیروهای انقلاب در مورد حاج احمد متوسلیان فرموده اند « نگویید شهید؛ ما از شهادتش خبر نداریم»، مجمع جهانی امت اسلامی نیز به رهبری اقتدا کرده و ضمن آرزوی سلامتی و آزادی هر چه سریعتر برای این چهار نیروی انقلابی، از خداوند قهار طلب انتقام برای دشمنان مقاومت و نابودی هر چه سریعتر رژیم صهیونیستی و اذناب آن در منطقه را دارد.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (سوره شعرا آیه 227)

و السلام

مشاهده خبر در سایر خبرگزاری ها:

خبرگزاری رسا

درباره ی مجمع جهانی امت اسلامی

مطلب پیشنهادی

بیانیه مجمع جهانی امت اسلامی در محکومیت معامله استعماری قرن

مجمع جهانی امت اسلامی در بیانیه ای اظهار داشت:بار دیگر دستان استعمار از آستین وابستگان منطقه ای آن بیرون آمد و در اقدامی ننگین، همه مدعیان را رسوا کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.