پنج‌شنبه , اکتبر 24 2019
قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / مجمع جهانی «امت اسلامی»:اعدام جوانان بحرینی، اقدامی تروریستی است

مجمع جهانی «امت اسلامی»:اعدام جوانان بحرینی، اقدامی تروریستی است

مجمع جهانی «امت اسلامی» در پیامی به اعدام دو تن از جوانان بحرینی به نام های «علی العرب» و «احمد الملالی» در روز شنبه 5 مرداد 1398 واکنش نشان و آن را اقدامی تروریستی نامید.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه بار دیگر رژیم آل خلیفه در راستای پیروی کورکورانه از سیاست های آمریکای جنایت کار، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود دست های خود را به خون شیعیان مظلوم آغشته کرد.

رژیم آل خلیفه باید بداند که اگر سیاست های ظالمانه خود را تغییر ندهد، مطابق با وعده الهی[1] به زودی نابود خواهد شد و به سرنوشت ستمگران و ظالمان گذشته دچار خواهد شد و به زباله دان تاریخ می پیوندد.

سکوت حامیان حقوق بشر، سازمان و مجامع بین المللی، حکمان و مسؤولان کشورهای اسلامی در برابر جنایت های رژیم آل خلیفه در واقع مُهر تایید بر جنایت های این رژیم ظالم است.

مجمع جهانی «امت اسلامی» این جنایت شنیع را محکوم و برای خانواده این دو جوان از خداوند متعال صبر جزیل مسئلت می کند.

مجمع جهانی «امت اسلامی»

7/5/1398

گفتنی است که رژیم ظالم آل خلیفه در شنبه گذشته حکم اعدام علیه دو جوان بی گناه بحرینی به نام های شهید «علی العرب» و شهید «احمد الملالی» را اجرا کرد. اجرای این حکم پس از شکنجه این دو جوان با استفاده از شوک الکتریکی و کشیدن ناخن های پاهایشان برای اجبار به اعتراف به جرایمی که انجام نداده بودند، رخ داد. همچنین نهادهای حقوق بشری اعلام کرده اند که محاکمه آن دو شهید در دادگاه هایی سیاسی و غیرعادلانه و تحت تدابیر شدید امنیتی از ترس خشم ملت بحرین انجام شده است.


[1] آیه 47 سوره ابراهیم

در سایر رسانه ها:

خبرگزاری رسا

درباره ی مجمع جهانی امت اسلامی

مطلب پیشنهادی

طرح «معامله قرن» اُختاپوسی هشت پا است

پژوهشگر حوزه علمیه قم در یادداشتی، طرح «معامله قرن» را اُختاپوسی هشت پا توصیف کرد که رمز نابودی آن، مقاومت در برابر اسرائیل است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.